Praktiskais vienas dienas seminārs

Par autotransporta izmantošanu uzņēmumā un iestādē. Izdevumu atlīdzināšanas īpatnības

 
Katru gadu likumdošana mainās un daudzi jautājumi, kas saistīti ar grāmatvedības kārtošanu un vešanu, jāapgūst no jauna. Jāatgādina, ka grāmatvedība nav tikai vienkāršu datu fiksēšana – tas ir gana plašs un sarežģīts process, un šī profesija prasa pārzināt ļoti daudzus jautājumus, kuru mērķis ir palīdzēt uzņēmuma vispārējai darbībai. Viens no šādiem jautājumiem saistīts arī ar autotransporta izmantošanu uzņēmumā. 
 
Lai palīdzētu grāmatvežiem būt informētiem par jauno kārtību, par izmaiņām likumdošanā informēs seminārs “Par autotransporta izmantošanu uzņēmumā un iestādē. Izdevumu atlīdzināšanas īpatnības.”

Semināra ietvaros ikvienam būs iespēja uzzināt atbildes uz jautājumiem par autotransporta izmantošanu uzņēmumā un iestādē, tai skaitā, kā pareizi noformēt līgumattiecības par personiskā autotransporta izmantošanu uzņēmuma vajadzībām un nolikuma sagatavošanu.

Grāmatvedības akadēmijas kurss būs noderīgs gan tiem, kuri strādā par grāmatvedi, gan tiem, kuri nolēmuši kļūt par pašnodarbināto vai individuālo komersantu vai dibināt savu SIA.

Semināra norises laiks: 4. septembrī no plkst. 10.00–14.00
Semināra norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Semināra organizators: Nodokļu likumdošanas izglītības centrs
Cena pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" līdzfinansējumam (vēl pieejams!) tikai EUR 99,- (standarta cena EUR 249,-).


Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) jau kopš 2008. gada regulāri organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un šī brīža ekonomiskajās pārmaiņās dod iespēju interesentiem apmeklēt vairākus seminārus mēnesī, tādējādi maksimāli palielinot vai uzlabojot esošās zināšanas.
Lektore: grāmatvedības un nodokļu eksperte, semināru lektore Jadviga Neilande.

Sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi nodokļu konsultāciju jautājumos, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedre, ilgstoša darba pieredze sniedzot konsultācijas un pārstāvot uzņēmumus tiesvedībās nodokļu un grāmatvedības jautājumos.


ĪSS SATURA IZKLĀSTS:

Par autotransporta izmantošanu uzņēmumā un iestādē. Izdevumu atlīdzināšanas īpatnības

1. Autotransporta izmaksu uzskaite.
2. Jauna kārtība vieglo transportlīdzekļu nodokļa piemērošanā, nodokļa taksācijas periods.
3. Transportlīdzekļu nodokļa samaksas kārtība, atbrīvojums no samaksas un maksāšanas kārtības maiņa.
4. Transportlīdzekļu nodokļa atgriešanas kārtība.
5. Kā pareizi noformēt līgumattiecības par personiskā autotransporta  izmantošanu uzņēmuma (iestādes) vajadzībām.
6. Prasības sagatavojot nolikumu par transportlīdzekļu izmantošanu uzņēmumā vai iestādē (nolikums, dokumentu noformēšanas paraugi u.c.).

Atbildes uz jautājumiem, konsultācijas.


Semināra noslēgumā tiek izsniegta "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes."Nodokļu likumdošanas izglītības centrs"
Tālrunis: 29948182
E-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma ankteu

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts