Intensīvais biznesa treniņš - meistarklase:
KĀ BŪT LABAM VADĪTĀJAM

Vadīt pašam savu uzņēmumu nebūt nav viegls uzdevums un tas prasa lielu pacietību, izturību un zināšanās. Galu galā savs bizness nenozīmē tikai sekot līdzi finanšu radītājiem vai uzlikt savu parakstu uz līgumiem, bet arīdzan koordinēt komandas darbu, komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem, formulēt uzņēmuma darbības stratēģiju un uzņemties atbildību gan par padotajiem, gan visa veida organizatoriskajiem resursiem.  

Intenstīvais biznesa treniņš – meistarklase “Kā būt labam vadītājam” ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par to, kā uzbūvēt veiksmīgu uzņēmumu pat tad, ja šobrīd tā šķiet “neiespējamā misija”. Seminārā apkopotas visas svarīgākās zināšanas, kas jāapgūst uzņēmuma vadītājām – gan par klientiem, darbiniekiem, uzņēmuma virsuzdevumiem, sistēmu un stratēģiju.

Semināra ietvaros ikvienam biznesa uzsācējam vai jau pieredzējušam uzņēmējam būs iespēja uzzināt, kā pilnveidojot vadītāja prasmes, attīstīt savu uzņēmumu.

Apmācību norises laiks: 29. novembris, 6. decembris plkst. 10:00 - 18:00  
Apmācību norises vieta: Rīgā, Kr. Barona ielā 34, 2. stāvā
Apmācību organizators: "Biznesa Akadēmija"
Cena: pateicoties programmas Biznesa uzrāviens līdzfinansējumam (vēl pieejams!) – tikai EUR 199,- (standarta cena EUR 449,-). 


Katram semināra apmeklētājam – reklāmas un publicitātes iespēja interneta medijos apmācību maksas apmērā – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv
 “Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.


Biznesa apmācību programmas vadītāja Mg.Psych., Mg.HR. Vineta Ikauniece-Ozoliņa. Specializējusies darbinieku un pārdevēju profesionālo prasmju attīstīšanā klientu apkalpošanas nozarē, kā arī vadītāju personisko un profesionālo kompetenču attīstīšanā. Pašai ir septiņu gadu vadītājas pieredze, kuras laikā vadības teorijas ir pārbaudītas praksē. «Man patīk sadarboties ar cilvēkiem, kas vēlas attīstīt un pilnveidot sevi un savas profesionālās prasmes. Man patīk mācīties pašai un dalīties savās zināšanās un pieredzē, tādēļ esmu izvēlējusies profesiju personāla treneris. Esmu sertificēts praktiskais psihologs un diplomēts sociāli-psiholoģisko treniņu vadītājs. Novadīti vairāk nekā 1000 biznesa semināri dažādās Latvijas oganizācijās.»
Mācību mērķis:

 
 • Radīt pilnīgu priekšstatu par vadīšanas koncepciju;
 • Pilnveidot vadītāju vadīšanas prasmes;
 • Sekmēt vadītāju personisko efektivitāti
 
Īss programmas apraksts:
 
1. Vadītāja dažāda līmeņu darbības sfēras: organizācijas līmenis, nodaļas/filiāles līmenis, individuālais darbs ar personālu.
 
2. Vadīšanas funkcijas un prasmes:
 
 • plānošana (lēmumu pieņemšana, mērķu noteikšanas principi, prioritāšu noteikšana);
 • organizēšana (deleģēšana);
 • motivēšana (atgriezeniskā saite, prasme pārliecināt);
 • kontrole (novērtēšana), pilnvaras un atbildība, ietekme
 
3. Jaunā darbinieka adaptācija – viens no vadītāja uzdevumiem.
 
4. Organizācijas kultūra kā darbinieku piesaistīšanas, papildus kontroles mehānisms, motivācijas rīki.
 
5. Pārmaiņu vadība jaunu biznesa mērķu realizācijai.
 
6. Vadības stili: Autoritārais; Autoritatīvais; Koleģiālais; Parauglīdera; Demokrātiskais; Pamācošais.
 
7. Vadītāja uzdevumi un kompetences. Vadītāja personīgā efektivitāte:
 
 • Vadītājam attīstāmās personības īpašības; Vadītāja komunikatīvā kompetence;
 • Emocionālā inteliģence, attieksmes komponenti;
 • Pozīcijas saskarsmē;
 • Konfliktu risināšana.

8. Atgriezeniskā saite – individuālā komunikācija ar darbinieku.
 
9. Attiecību veidošana ar dažāda tipa darbiniekiem.


Apmācību noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Biznesa Akadēmijas" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes.Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos meistarklasei "Kā kļūt par labāko uzņēmuma vadītāju", lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts