BŪVNIECĪBA UN ARHITEKTŪRA 2022


Uzņēmējdarbības konfidences rādītāji 2021. gada izskaņā samazinājušies gan mazumtirdzniecībā un pakalpojumu sektorā, gan būvniecībā un rūpniecībā, visur sasniedzot negatīvas vērtības. Konfidences rādītājs samazinājies visās būvniecības jomās – ēku būvniecībā, inženierbūvniecībā un specializētajos būvdarbos. Jāpiezīmē, ka būvniecības nozari joprojām visvairāk ietekmē arī darbaspēka trūkums, nepietiekams pieprasījums un laikapstākļi.
 
Atsevišķi eksperti jau ir brīdinājuši – būvniecības nozares līdzsvarotai attīstībai pēc 2024. gada ir būtiski aizvietot Eiropas Savienības (ES) fondu finansētās programmas ar jauniem finanšu instrumentiem tautsaimniecības un eksporta izaugsmei.
 
Ko sagaidīt 2022. gadā? Kā attīstīties būvniecība un arhitektūra? Ar kādiem ierobežojošajiem faktoriem jārēķinās un kā tos pārvarēt? Par to visu biznesa konferencē “BŪVNIECĪBA UN ARHITEKTŪRA 2022”.🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences
Konferences galvenie jautājumi:

Konferencē būtiskākie jautājumi tiks vērsti uz būvniecības un arhitektūras attīstības tempu, izmaiņām būvniecības likumā, Covid-19 ietekmi uz būvniecības attīstību, ēku restaurāciju un ēku drošības prasībām. 

Konferencē tiks apskatīti jautājumi par ilgtspējīgas būvniecības piedāvājumu sagatavošanu, ēku energoefektivitātes modeļiem, nepieciešamajām pārmaiņām būvniecības nozarē, tās produktivitātes kāpināšanu, eksportspēju, inovācijām u.c. būtiskām tēmām.

Norises laiks: 17. martā no plkst. 12.00–14.00
Norises veids: TIEŠSAISTE
Moderators – Egīls Zariņš.


KONFERENCES PROGRAMMA:

 
12:00-12:05 - konferences vadītājs Egils Zariņš - konferences atklāšana un ievadruna;


12:05-12:20
- Kārlis Balgalvis - SIA “Arčers” valdes priekšsēdētājs - Latvijas Būvniecības - Pieprasījums / Piedāvājums un galvenie resursi

Esošie un plānotie apjomi Latvijas būvniecībā. Darbaspēka pieejamība. Krievijas, Baltkrievijas izejmateriālu trūkums un to ietekme.


12:25-12:40
- Mārtiņš Vilnītis - Dr.sc.ing., Profesors, Rīgas Tehniskā universitāte, Būvniecības Inženierzinātņu fakultāte, Dekāns - Būvinženieru izglītības attīstība Latvijā

Aktuāli par šī brīža situāciju Latvijā būvinženieru izglītības jomā. Par izaicinājumiem, ar kādiem ir jārēķinās būvinženieru izglītības jomā, un redzējums, kas būtu jādara, lai nākotnē stabilizētu situāciju ar strauji pieaugošo kvalificētu būvniecības speciālistu pieprasījumu.


12:45-13:00 - Edgars Kalnmeiers - SIA “Eko wood factory” direktors - Būvniecības un interjera risinājumi – kad koks pārtop mākslā; 

Plašāk par koku būvniecībā un interjerā – par koka priekšrocībām, par to, kā izvēlēties piemērotāko koksnes šķirni, kā koka mēbeles kļuvušas par galveno izvēli mājokļa labiekārtošanai un vairāk par koka mēbeļu vērtību.


13:05-13:20 - Edgars Neilands - Kokkopis, ainavu arhitekts, arborists, SIA “Labie koki” vadītājs - Kādā vidē cilvēks vēlas dzīvot un dabas patiesā vērtība pilsētā

Plašāka informācija un skatījums par vidi un cilvēku tajā – kādā vidē cilvēks vēlas dzīvot? Kāda ir dabas patiesā vērtība pilsētā? Kā dabu ieintegrēt pilsētā? Plašāk par dabu un tās saglabāšanu.


13:25-13:40Sandris Liepiņš - Būvinženieris, neatkarīgais eksperts energoefektivitātes jomā, LLU VBF lektors, Mg.sc.ing. - Energoefektīvu ēku projektēšana un būvniecība Latvijā 2022. gadā. Sasniegumi un izaicinājumi

Plaša informācija par A klases ēku projektiem un to risinājumiem, par prasībām ēku būvniecībā un jauno ēkas energoefektivitātes rādītāju aprēķinu metodiku un standartiem. Ieskats ēku grupās, to attiecināmiem energoefektivitātes rādītājiem, kā arī dažādi to piemēri un risinājumi.


Pārējie biznesa konferences referenti un programma šobrīd atrodas saskaņošanas procesā.

 
🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences

 
🔰DALĪBAS MAKSA:
 
  • Dalībnieka karte 1 personai – 99 EUR
 
  • Dalībnieka VIP karte 1 personai – 199 EUR
- Papildus publicitāte biznesa konferences laikā un tās atspoguļojumā medijos.
 

Par dalību konferencē katram dalībniekam tiek izsniegts "Biznesa konferences" apliecinājums elektroniskā (PDF) formātā.

🍒Speciālās cenas piedāvājums uzņēmumiem, piesakot vairāk nekā 10 dalībniekus! Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar konferences organizatoriem.

👉Lai reģistrētos konferencei, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.


Biznesa konferences
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: 20355559

Lai reģistrētos biznesa konferencei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieka karšu veidi
Dalībnieku skaits