Praktiskais divu dienu intensīvais seminārs

DELEĢĒŠANAS PRASMJU TRENIŅŠ VADĪTĀJIEM


Nav noslēpums, ka vadītāja ikdienas pienākumu klāstā ir iespējams iekļaut vairāk, nekā iespējams izdarīt. Kā rīkoties, ja jūtat, ka darāt par daudz? Kā zināt, kam un ko uzticēt... ja pieredze liecina, ka ne vienmēr uzticība ir vainagojusies ar rezultātiem? Pavisam vienkārši – saprast cilvēka personību un to, kas viņu motivē. Šķiet sarežģīti?

Šajās divās nodarbībās pasniedzēja Inta Santa iepazīstinās ar sistēmu, kuru efektīvi izmantojot, iegūsiet ne tikai daudz vairāk laika saviem tiešajiem pienākumiem, bet arī ieguldījumu savas personības pilnveidei. Nodarbības ietvaros pasniedzeja skaidros pasaules
, iespējams, senāko personības tipoloģiju un to, kā šīs zināšanas pielietot vēlamā deleģēšanas rezultāta iegūšanai.

Apmācības “DELEĢĒŠANAS PRASMJU TRENIŅŠ VADĪTĀJIEM” aicina rast atbildes uz jautājumiem par deleģēšanas pamatnoteikumiem, kas palīdzēs trenēt deleģēšanas prasmes.


Apmācību norises laiks: 2. februārī un 9. februārī no plkst. 10.00–12.00
 
 
E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā, pēc dalībnieka vēlmēm – pieejams arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 79 + PVN.

Katram tiešsaistes semināra dalībniekam par brīvu – "Biznesa Karte", kas nodrošina 25% atlaidi semināriem un biznesa apmācībām nākamos 6 mēnešus.

Apmācību organizators: biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija". 

Par dalību apmācībās tiek izsniegta 
"Biznesa Akadēmija" apliecība PDF formātā.

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 


“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.

Apmācību vadītāja: 
Inta Santa – pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja / koučs. Cilvēku attīstība ir interesējusi jau kopš 1996. gada, kad uzsākusi psiholoģijas studijas. Strādā individuāli, ar komandām, vada seminārus. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojas kopš 2010. gada un ir nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju – PCC (ICF). Kopš 2014. gada ir starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere. Šobrīd turpina psiholoģijas studijas RSU maģistrantūrā. 

Nav noslēpums, ka vadītāja ikdienas pienākumu klāstā ir iespējams iekļaut vairāk, nekā iespējams izdarīt. Kā rīkoties, ja jūtat, ka darāt par daudz? Kā zināt, kam un ko uzticēt... ja pieredze liecina, ka ne vienmēr uzticība ir vainagojusies ar rezultātiem? Pavisam vienkārši – saprast cilvēka personību un to, kas viņu motivē. Šķiet sarežģīti? Šajās divās nodarbībās dalībnieki iepazīsies ar sistēmu, kuru efektīvi izmantojot, iegūs ne tikai daudz vairāk laika saviem tiešajiem pienākumiem, bet arī  ieguldījumu savas personības pilnveidei. Nodarbības ietvaros pasniedzēja izskaidros pasaules, iespējams, senāko personības tipoloģiju un to, kā šīs zināšanas pielietot vēlamā deleģēšanas rezultāta iegūšanai.


APMĀCĪBU SATURS:

1. diena:

  • Ko nozīmē efektīva deleģēšana?
  • Deviņi dažādi vadītāju veidi un, tas, kas būtu jāņem vērā deleģējot, piemēram:

 

- ja esat koncepciju radītājs;
- ja esat stratēģis;
- ja esat taktiķis.


 
2. diena:

  • Kā deleģēšana ir saistīta ar personību?
  • Kā, kam un ko deleģēt? Tai skaitā gadījumos:

- ja darbinieks mīl norobežoties;
- ja darbinieks ir vērsts uz sasniegumiem;
- ja darbinieks par visu augstāk vērtē sistēmu un kārtību.
 

 


Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos semināram "Deleģēšanas prasmju treniņš vadītājiem", lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
Biznesa kartes Nr.