Praktiskais seminārs

"Ar nodokļiem neapliekamās izmaksas darbiniekiem – kā, labu gribot, ar tām "neiekrist" uz VID nodokļu uzrēķina"
 
 
 
Zināšanas grāmatvedībā un nodokļu jautājumos ir nepieciešamas ikvienam uzņēmumam vai pašnodarbinātajam, jo no tā atkarīga uzņēmuma izaugsme un nākotne. Sīkākā kļūda var ietekmēt uzņēmuma naudas plūsmu un darbību, tāpēc tikai zinošs un informēts grāmatvedis spēs parūpēties par to, ka uzņēmums darbojas pēc likumā noteiktiem punktiem un var būt drošs par sava biznesa stabilu nākotni.  Viens no svarīgākajiem jautājumiem saistīts ar nodokļiem neapliekamas kompensāciju izmaksas uzņēmuma darbiniekiem.

Lai palīdzētu visiem būt informētiem par aktualitātēm un sniegtu skaidrību par to, kad piemērot kompensācijas, kā tās pareizi aprēķināt un kā rīkoties dažādās situācijās, tiek rīkots praktiskais seminārs "Ar nodokļiem neapliekamās izmaksas darbiniekiem – kā, labu gribot, ar tām "neiekrist" uz VID nodokļu uzrēķina".

Seminārā tiks aplūkoti tādi jautājumi kā kompensējamie izdevumi, proporcijas aprēķināšana, darbinieka profilaktiskie veselības aizsardzības izdevumi utt.Semināra norises laiks:
 pēc pieprasījuma


Apmācību iespējas:

 
E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59.
 

 
Apmācību organizators: "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs". 

Par dalību seminārā tiek izsniegta "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
Semināra lektore: Ilvija Ozoliņa – nodokļu konsultante, sertificēta praktizējoša grāmatvede ar divdesmit gadu pieredzi, grāmatvedības kursu pasniedzēja, nodokļu semināru lektore. Ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā.

Galvenā grāmatveža amatā Ilvijai Ozoliņai ir divdesmit gadu pieredze. Jau astoņus gadus vada grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumu ar klientu loku no dažādām nozarēm. SIA "Konts 79-M" valdes locekle. Grāmatvedības kursu pasniedzēja mācību centrā BUTS jau 10 gadus. 
  

 


Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) jau kopš 2008. gada regulāri organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un šī brīža ekonomiskajās pārmaiņās dod iespēju interesentiem apmeklēt vairākus seminārus mēnesī, tādējādi maksimāli palielinot vai uzlabojot esošās zināšanas.

 

SEMINĀRA PROGRAMMĀ:

 
1. Vai ir nepieciešams atrunāt kompensācijas darba līgumā. 
2. Kompensējamie izdevumi: elektrība, internets, dators, printeris, telefons, dzīvokļa telpas, komunālās izmaksas, nekustamā īpašuma nodoklis, tehnikas un inventāra nolietojums.
3. Kompensāciju summu ierobežojumi.
4. Proporcijas aprēķināšana
5. Kompensācijas par vieglo automašīnu, kas izmantota darbam.
6. Vai kompensācijas apliek ar IIN un VSAOI?
7. Vai par kompensācijām drīkst atskaitīt priekšnodokli?
8. Vai par kompensācijām jāmaksā UIN?
9. Kā grāmatot šādus izdevumus?
10. Darbinieka profilaktiskie veselības aizsardzības izdevumi – vai darba devējs drīkst kompensēt briļļu iegādi? Kā sastādīt dokumentus – rīkojumus, aktus?
11. Kafijas, tējas, uzkodu iegāde darbiniekiem – kā pareizi noformēt dokumentus un nepārmaksāt nodokļus.
12. Medikamentu izdevumi. Vai darba devējs drīkst nodrošināt darba vietā tabletes, zāles?
13. Veselības uzlabošanas aktivitātes.

 

 Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/

 
Kontaktinformācija:
"Nodokļu likumdošanas izglītības centrs"
Tālrunis: 29948182
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts