Biznesa apmācību sesija

 

"Kā izveidot sekmīgu biznesu no nulles – ar ko sākt un kā nodrošināt tā veiksmīgu izaugsmi ar katru nākamo mēnesi"Uzņēmējdarbības ekosistēma attīstās globāli un pat draugu sarunās joko par uzņēmuma bliešanu augšā, bet kā ideju dabūt ārā no dīvāna un noturēt uzņēmuma darbību ilgtermiņā? Par ko un kā uzņēmuma vadītājam ir jādomā? Šobrīd ir jaunuzņēmumu pieaugums Latvijā un pasaulē, bet ilgtermiņā veiksmīgi ir tikai 1%, tāpēc ir svarīgi zināt risināmo klienta sāpi un pareizi organizēt uzņēmuma darbību, lai pārvarētu neizbēgamās grūtības.

Kā būt starp 1 % veiksmīgo jaunuzņēmumu vai turpināt veiksmīgu biznesa darbību jaunu spēlētāju ienākšanas gadījumā? Atbildi uz šo jautājumu radīsiet, piedaloties biznesa apmācību sesijā “Kā izveidot sekmīgu biznesu no nulles – ar ko sākt un kā nodrošināt tā veiksmīgu izaugsmi”.
 
Apmācībās tiks apskatīti jautājumi par biznesu kā nodarbošanās un peļņas avotu, jautājumi par klienta sāpi, līderību, komandas veidošanu, motivāciju, biznesa modeli, pārdošanu un finansējuma avotiem. Apmācību mērķis ir vairot esošajos un topošajos uzņēmējos motivāciju savas uzņēmējdarbības plānošanai un paplašināšanai, veidojot uz klientiem un darbiniekiem balstītu uzņēuma organizāciju.


Apmācību norises laiks: 24. maijā, 31. maijā, 7. jūnijā un 14. jūnijā no plkst. 15.00–18.00.


Apmācību iespējas:

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99 + PVN.


Apmācību organizators: biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija". Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Par dalību apmācībās tiek izsniegta "Biznesa Akadēmija" apliecība.

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/Apmācību vadītāja – Līga JupatovaDarbojas kā biznesa inkubatora vadītāja, tāpēc pārzina biznesa vidi, investoru un biznesa ideju žūriju un var konsultēt idejas validācijā un PITCH prezentācijas veidošanā. Ārzemēs Erasmus+ Train the trainesr kursu ietvaros Vācijā un Krievijā apguvusi neformālās izglītības metodes, kuras izmanto apmācībās. Projekta "Demola Latvia" ietvaros piedalījusies dizaina domāšanas praktisko apmācību vadīšanā par problēmas definēšanu, risinājuma prototipēšanu, radošo domāšanu un līderprasmēm.

 

Akadēmiskas zināšanas par energoefektivitāti un vides tehnoloģijām, un strādā pie digitalizācijas stratēģijas un ieviešanai Latvijā. Latviešu un angļu valodā veidojusi un vadījusi nodarbības par biznesa ideju pitchingu un prezentācijas mākslu ar spontāniem demonstrējumiem atbilstoši auditorijai.
Ieguvusi lietišķās etiķetes sertifikātu no AS Strautmanes etiķetes skolas, interesējas par cilvēku paradumiem, lēmumu pieņemšanu un ietekmēšanu. 
Izstrādājusi pētījumu ergonomisko aspektu novērtējumu radošajās industrijās. 


 

“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.

 

APMĀCĪBU PROGRAMMA:


Apmācību tēmas tiek praktiski pielāgotas konkrētai auditorijai, lai gala rezultātā viss, par ko tiek runāts, būtu vērtīgs un izmantojams dzīvē. Pēc katras nodarbības aicinājums būs praktiskai individuālai darbībai, kas noslēgsies ar prezentācijas treniņu.

Šīs apmācības ietver gan klausāmu informāciju, gan praktiskus uzdevumus, gan diskusijas un atgriezeniskās saites sniegšanu, izmantojot platformu digitālās tāfeles rīkus. Apmācību saturs ir piemērots uzņēmējdarbības entuziastiem, jaunuzņēmumiem un uzņēmējiem vai darbiniekiem biznesa uzlabošanai. 

 

 

1. diena:

 

 • Bizness kā nodarbošanās un peļņas avots. Pamats uzņēmējdarbībai, biznesa sākums, attīstība, biznesa tendences, atšķirības Latvijā un ārzemēs.
 • Pelnīšanas veidi un uzņēmējdarbības formas. Bizness – "ar ko sākt?"
 • Soļi līdz biznesa modelim caur praktisku darbību.
 • Problēmas definēšana, idejas validācija (klientu aptauja, konkurentu izpēte) un biznesa modelis. 

 

2.  diena:

 

 • Komandas (darbinieku) veidošana un dažādie cilvēku tipi.
 • Kā vadīt komandu un motivēt sevi un darbiniekus augstāku rezultātu sasniegšanai, atšķirīgais darbinieku uzvedībā un motivēšanā, kā labs instruments efektivitātes palielināšanai (principi, ieteikumi, atgriezeniskā saite, apmierinātības pētīšana).
 • Pašmotivācija un pozitīvās domāšanas treniņš kā iedarbīgs līdzeklis ikdienā.
 • Kā komandu un darbiniekus izvēlas pasaules izcilākie vadītāji?
 • Kā veidot patīkamu un uz izaugsmi balstītu darba vidi? 

 

3.  diena:

 

 • Uzņēmuma mērķis, vīzijas un misija un zīmola nozīmīgums.
 • Mārketings un zīmola izveide, komunikācija digitāli un veidi klientu sasniegšanai.
 • Kā būt modernam un iet līdzi laikam?
 • Kāds ir mans pakalpojums vai serviss un kas tajā ir svarīgi klientam?
 • Pārdošana un komunikācija: nozīmīgākā prasme jebkuram līderim un darbiniekiem.
 • Kas ir PITCH, kāpēc tas ir svarīgi un kā pielāgot? 
 • Kādi ir svarīgi aspekti lielākai pārdošanai un dažāda veida pieejas.
 • Kā klients nonāk līdz mums? 
 • Produkta vai pakalpojuma pozicionēšana. Kādam jābūt produkta saturam?

 

 

4. diena:

 

 • Pārdošanas praktisks treniņš par sevi, uzņēmumu vai biznesa ideju un atgriezeniskā saite. 
 • Netaustāmi, bet pievienotās vērtības elements, kas ļauj vieglāk pārvarēt grūtības un attīstīties.
 • Uzņēmējdarbības ekosistēma un tās elementi. Ekosistēmā vairāk finansējuma – kā to izmanto un kur tas atrodams?
 • Atbalsta instrumenti un atbalsta iespējas Latvijas uzņēmējdarbības ekosistēmā. 
 
 
Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 

Kontaktinformācija:
Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos biznesa apmācību sesijai, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts