Praktiskais seminārs

"GRĀMATVEDĪBAS UN NODOKĻU JAUTĀJUMI KRĪZES APSTĀKĻOS – KĀ RĪKOTIES, LAI IZMANTOTU VISAS ATBALSTA IESPĒJAS"  


Lai reaģētu uz Covid-19 krīzes izraisītajām ekonomiskajām sekām un sniegtu atbalstu nozarēm, uzņēmumiem un to darbiniekiem, ir pieņemts likums "Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību", kas paredz virkni atbalsta pasākumu uzņēmumiem, to darbiniekiem un saimnieciskās darbības veicējiem. Viens no būtiskākajiem – dīkstāves pabalsta izmaksa dīkstāvē esošo uzņēmumu darbiniekiem.

Laikā, kad liela daļa uzņēmumu saskaras ar grūtībām, ļoti svarīgi ir pārzināt savas iespējas un iespējamos risinājumus, tostarp orientēties valsts atbalsta pasākumos un pārzināt savas tiesības uz atbalstu. Tieši tāpēc ikvienam ir unikāla iespēja piedalīties īpašā tiešsaistes seminārā "GRĀMATVEDĪBAS UN NODOKĻU JAUTĀJUMI KRĪZES APSTĀKĻOS – KĀ RĪKOTIES, LAI IZMANTOTU VISAS ATBALSTA IESPĒJAS
".

Semināra ietvaros apmeklētājiem būs iespēja uzzināt visu aktuālo informāciju par dīkstāves pabalstiem, valsts programmu aizdevumiem, nodokļu parādiem, kredītbrīvdienām utt.Semināra norises laiks: 16. februārī no plkst. 14.00–17.00 

 
Apmācību iespējas:

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59 + PVN.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā.
Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 44 + PVN.


Katram tiešsaistes semināra dalībniekam par brīvu – "Biznesa Karte", kas nodrošina 25% atlaidi semināriem un biznesa apmācībām nākamos 6 mēnešus.

 
Apmācību organizators: "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs". 
 
 
Par dalību seminārā tiek izsniegta "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.

Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 


Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) jau kopš 2008. gada regulāri organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un šī brīža ekonomiskajās pārmaiņās dod iespēju interesentiem apmeklēt vairākus seminārus mēnesī, tādējādi maksimāli palielinot vai uzlabojot esošās zināšanas. 
Lektore: grāmatvedības un nodokļu eksperte, semināru lektore Jadviga Neilande.

Sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi nodokļu konsultāciju jautājumos, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedre, ilgstoša darba pieredze sniedzot konsultācijas un pārstāvot uzņēmumus tiesvedībās nodokļu un grāmatvedības jautājumos.


SEMINĀRA PROGRAMMĀ:


 
1. Nodokļu parādi.

 

- riska persona;

- riska uzņēmums;

- termiņa pagarināšana;

- valdības piešķirtās brīvdienas Covid-19;

-  parāda piedziņas atlikšana;

- nodrošinājums;

- valdes locekļa atbildība par parādiem.

 
 
2. Banku parādi.

3. Piegādātāju parādi.

4.Tiesiskā aizsardzība.

5. Maksātnespēja.

6. Likvidācija.

7. Uzņēmuma pārdošana.

 
Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/


 
Kontaktinformācija:
"Nodokļu likumdošanas izglītības centrs"
Tālrunis:
29948182
E-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts
E-seminārs tiešsaistē
Apmācības neklātienē
Biznesa kartes Nr.