Aktuāls seminārs: 
Uzņēmuma sadarbība ar riska grupas personām
 
Lai arī, lai maksimāli izvairītos no sankciju iespējamas pārkāpšanas, vitāli svarīgi ir pazīt savu klientu un nodrošināt caurspīdīgu darbību, ne vienmēr varam paredzēt riskus, ja sadarbības partneris iekļauts risku grupas personu sarakstā. Kaut arī Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir izvietojis informāciju par personām, kuras iekļautas riska personu sarakstā, lai veicinātu komercdarbības vides drošību, godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu (nodevu) saistību izpildi, ne vienmēr uzņēmumi pietiekami iedziļinās tajā, kāds ir konkrētais sadarbības partneris un kādas ir iespējamās sekas, sadarbojoties ar riska grupas personām. Vienlaikus neapšaubāmi, ka zināšanu trūkums šajā ziņā var negatīvi ietekmēt biznesu un tā veiksmīgu attīstību.

Lai sniegtu plašāku informāciju par to, kādas ir iespējamās sekas sadarbībai ar riska grupas personām, kā šis personas atpazīt un kā nepārkāpt sankcijas, tiek rīkots izglītojošs seminārs “Uzņēmuma sadarbība ar riska grupas personām”.

Semināra ietvaros tiks noskaidrots, kas ir riska grupas personā un kā to identificēt. Tāpat tiks apskatīti jautājumi par to, kā uzņēmumam pareizi organizēt sadarbības procedūru ar esošiem un jauniem sadarbības partneriem, kā uzņēmumam rīkoties, ja pirms sadarbības ir zināms, ka partneris ir risku grupas personu sarakstā un ko darīt uzņēmumam, ja pēc veiktas sadarbības datuma ir konstatēts, ka partneris ir ievietots risku grupas personu sarakstā. Seminārā tiks apskatītas arī riski un sekas saistībā ar uzņēmuma sadarbību ar riska grupas personām. 


 


Semināra norises laiks: 20. septembrī no plkst. 10:00 - 12:00
 

E-SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms, pieejami mācību materiāli. Dalības maksa – tikai EUR 79 + PVN Latvijas Grāmatvedības kluba biedriem - PAR BRĪVU!
 

 Visas apmācību programmas: registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/
 Apmācību organizators: "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs". Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) jau kopš 2008. gada regulāri organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un šī brīža ekonomiskajās pārmaiņās dod iespēju interesentiem apmeklēt vairākus seminārus mēnesī, tādējādi maksimāli palielinot vai uzlabojot esošās zināšanas. Par dalību seminārā tiek izsniegta "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.


Kursu vadītāja: Jadviga Neilande – sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi.

Jadviga Neilande aktīvi iesaistījusies ne vien uzņēmumu konsultēšanā, bet ir arī izdevuma “Nodokļi un Komercija” redaktore un LR Saeimas budžeta un finanšu komisijas un LR Ekonomikas ministrijas Mikronodokļa likuma izstrādes darba grupas dalībniece.

Tas ļauj nemitīgi sekot līdzi visām nodokļu likumdošanas aktualitātēm, ka arī pārstāvēt uzņēmumu pozīcijas pārvaldībā. Iegūtās zināšanas grāmatvedības un finansista specialitātēs, kā arī zināšanu pilnveide kursos ļauj sniegt konsultācijas uzņēmumiem to grāmatvedības sakārtošanā, dodot padomus, kā optimizēt līdzekļus atbilstoši biznesa specifikai.

 

  APMĀCĪBU SATURS:
 
 
 

1. Riska grupa persona (fiziskā, juridiskā):
    - ko tās nozīme;
    - kurš noteic riska grupu;
    - kāds ir likumiskais pamatojums terminam “risku grupas persona”

2. Informācija par riska grupas personām

3. Kā uzņēmumam pareizi organizēt sadarbības procedūru:
    - ar esošiem sadarbības partneriem;
    - ar jauniem sadarbības partneriem.

4. Kā uzņēmumam rīkoties, ja pirms sadarbības ir zināms, ka partneris ir risku grupas personu sarakstā?

5. Ko darīt uzņēmumam, ja pēc veiktas sadarbības datuma ir konstatēts, ka partneris ir ievietots risku grupas personu sarakstā?

6. Kādas likumiskas sekas var tikt piemērotas uzņēmumam no valsts kontrolējošo iestāžu puses, ja tiek konstatēta uzņēmuma sadarbība ar personām no risku grupas saraksta?

"Nodokļu likumdošanas izglītības centrs"
Tālrunis: 29948182
E-pasts: [email protected]

 

 
 

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildiet šo kontaktformu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits
Esmu Latvijas Grāmatvedības kluba biedrs