TRANSPORTS UN LOĢISTIKA 2022 
 

Transports un loģistika ir viena no svarīgākajām nozarēm Latvijā un pasaulē – tam ir liela ietekme uz valsts ekonomikas attīstību un iekšzemes kopprodukta (IKP) pieaugumu. Lai arī ekonomisti brīdina, ka transporta nozares loma ekonomikā saruks gan īpatsvara, gan nodarbinātības ziņā, tas nozīmību un ietekmi uz makroekonomisko vidi nevar noliegt. Proti, tranzīta un loģistikas sektors Latvijas tautsaimniecībā nodrošina aptuveni ceturto daļu pakalpojumu eksporta.

Lai arī Covid-19 pandēmija būtiski ietekmējusi Latvijas ekonomikas attīstību pēdējos divus gadus, ekonomikas stabilizēšanos ir nodrošinājis uzņēmēju izcilais sniegums eksportā. Vai tā turpināsim?

Kā mainīsies transports un loģistika – ostās, dzelzceļā un autoceļos? Kurš kļūs par izdevīgāko veidu, kā pārvadāt kravu no punkta A uz punktu B? Kā mainīsies tranzīta nozare tuvākajos gados? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem būs iespēja rast konferencē “TRANSPORTS UN LOĢISTIKA 2022”, kas stāstīts par tranzītu, tā ietekmi uz tūrisma attīstību, nodarbinātības paaugstināšanu, tautsaimniecības vajadzībām, infrastruktūras attīstību un projektiem.


🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences
Konferences galvenie jautājumi:

Kā mainīsies transports un loģistika – ostās, dzelzceļā un autoceļos. Kurš kļūs par izdevīgāko veidu, kā pārvadāt kravu no punkta A uz punktu B, un kā mainīsies tranzīta nozare tuvākajos gados. Tranzīta ietekme uz tūrisma attīstību, nodarbinātības paaugstināšanu, tautsaimniecības vajadzībām, infrastruktūras attīstību un projektiem 2022. gadā.Norises laiks: 21. aprīlī no plkst. 12.00–15.00
Norises veids: TIEŠSAISTE
Moderators – Egīls Zariņš.
 

KONFERENCES PROGRAMMA:


12:00-12:05 - konferences vadītājs Egils Zariņš - konferences atklāšana un ievadruna


12.05-12.20 - Rihards StrengaBiedrība "Rīgas brīvostas padome” pārstāvis - "Ostu nozare - Latvijas iespēja attīstīties globāli"

Skatījums uz to, kā Latvija, izmantojot ostu nozari, varētu attīstīties globāli – kādas iespējas tas mums paver, kādi ir iespējamie ieguvumi un kādas ir Latvijas izredzes globālajā tirgū.

12.25-12.40 - Andris ŽīgursSIA Vervo Attīstības vadītājs - "E- CMR ieviešanas izaicinājumi un ieguvumi"

2008. gada 20. februārī pieņemts CMR konvencijas papildu protokols par elektronisko pavadzīmi, ko ir pieņemušas jau 45 valstis un šis skaits palielinās, bet līdz šim virzība šī protokola "Iedzīvināšanā" ir vairāk lokāla rakstura, nekā kopīgs darbs.


12.45-13.00 - Uldis HmieļevskisLiepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka pienākumu izpildītājs - "Šodienas lēmumi nākotnei - Liepājas industrializācijas un ostas attīstības preambula"

Par šodienas lēmumu ietekmi uz nākotni. Plašāk par Liepājas industrializāciju un ostu attīstību, tās ietekmi uz pilsētu un nozares izaugsmi.


13.05-13.20 - Indra Gromule - Autotransporta direkcijas Starptautisko autopārvadājumu koordinācijas daļas vadītāja - "Starptautiskie kravu autopārvadājumi nestabilitātes apstākļos; nākotnes izaicinājumi"

Plašs skatījums uz izmaiņām autopārvadājumu tirgū pēdējo divu gadu laikā, ko izraisījusi Mobilitātes pakotne, Covid-19 un arī karš Ukrainā, un kā uz to ir reaģējuši Latvijas pārvadātāji. Par to, kāda būs loģistikas ķēžu veidošanās jaunajos ģeopolitiskajos apstākļos un būtiskākie sarežģījumi, ar ko saskaras pārvadātāji, kā arī iespējamie to risinājumi.


13.25-13.40 Jānis Megnis​Mazo ostu asociācijas priekšsēdētājs, Rojas un Engures ostu pārvaldnieks - “Latvijas mazo ostu potenciāls un nākotnes izaicinājumi”

Plašāks skatījums par Latvijas mazajām ostām – to potenciālu un nākotnes izaicinājumiem. Kā mazās ostas veicina ekonomiskās aktivitātes reģionos un ko darīt, lai attīstītu uzņēmējdarbību mazajās ostās.

13.45-14.00 - Ulvis Noviks - MR Car izpilddirektors - Covid-19 ietekme uz pasažieru pārvadājumu nozari un tās attīstību

Plašāk par to, kā Covid-19 pandēmija ietekmējusi pasažieru pārvadājumu nozari, tās attīstību un kā tas mudinājis attīstīt citus darbības virzienus.

 

 

🔎Plašāku informāciju par citām biznesa konferencēm skatiet šeit: https://www.registreties.lv/konferences


🔰DALĪBAS MAKSA:
 
  • Dalībnieka karte 1 personai – 99 EUR
 
  • Dalībnieka VIP karte 1 personai – 199 EUR
- Papildus publicitāte biznesa konferences laikā un tās atspoguļojumā medijos.
 

🍒Speciālās cenas piedāvājums uzņēmumiem, piesakot vairāk nekā 10 dalībniekus! Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar konferences organizatoriem.

👉Lai reģistrētos konferencei, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.


Biznesa konferences
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: 20355559

Lai reģistrētos biznesa konferencei, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Organizācija
Tālrunis
E-pasts
Dalībnieku skaits