Praktiskais divu dienu seminārs

 "Efektīva pārmaiņu vadība komandai un visam uzņēmumam – kā jaunajos apstākļos sasniegt vairāk un tuvoties biznesa Olimpam"


Uzņēmējdarbības vide un tās attīstības aspekti ir svarīgi, lai veiksmīgi sasniegtu organizācijas nospraustos mērķus. Pie uzņēmuma attīstības jāstrādā gan organizācijas vadītājām, gan arī darbiniekiem. Saprotami mērķi, precīzi sadalīti pienākumi un motivējoši apstākļi – tikai daļa no tā, kā sasniegt vairāk. Lai uzņēmumiem palīdzētu iegūt aktuālas zināšanas, tiek organizēts praktiskais divu dienu seminārs "Efektīva pārmaiņu vadība komandai un visam uzņēmumam – kā jaunajos apstākļos sasniegt vairāk un tuvoties biznesa Olimpam". Seminārā tiks apskatīti tādi jautājumi kā eneagrammas teorija, dažādas pieejas mērķu īstenošanā un kā pilnveidot individuālo un komandas mērķu īstenošanas stratēģiju.


E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms. 

Apmācību organizators: biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija". Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Par dalību apmācībās katram dalībniekam tiek izsniegta biznesa izglītības centra "Biznesa Akadēmija" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.


Bet par savu centību iekarot jaunus zinību un profesionālās izaugsmes kalnus, uzņēmumi saņem vēl vienu unikālu BONUSU – reklāmas un publicitātes iespēju interneta medijos – PAR BRĪVU, pateicoties programmas "Biznesa uzrāviens" atbalstam. Reklāmu un reklāmas rakstus interneta portālos un sociālajos tīklos iespējams izvietot "Nacionālās mediju grupas" interneta resursos, plašāk skatiet: www.nmg.lv   
 

APMĀCĪBU VADĪTĀJA: 
Inta Santa – pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība ir interesējusi jau kopš 1996. gada, kad uzsākusi psiholoģijas studijas. Strādā individuāli, ar komandām, vada seminārus. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojas kopš 2010. gada un ir nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju – PCC (ICF). Kopš 2014. gada ir starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere. Šobrīd turpina psiholoģijas studijas RSU maģistrantūrā. 

“Biznesa Akadēmija” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2009. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei. Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk nekā 20 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.

🔹Semināra auditorija: Vidēja līmeņa vadītāji, personāla vadītāji un citi mērķu īstenotāji.

🔹Problēma: Cilvēki ir dažādi, par to nav šaubu, tomēr biznesa vide no mums prasa rezultātu neatkarīgi ne no kā. Protams, zivis mēdz lidot, putni skriet, bet zvēri nirt. Iemācīties ar laiku var visu. Bet, tomēr katram no mums ir kāds talants, kurš ir mūsu spēcīgā puse – tai skaitā arī mērķu īstenošanas stratēģija. Kā šīs stratēģijas atpazīt un mērķtiecīgi pielietot tā, lai ieguvēji būtu visi? 

🔹Ieguvumi:
 
1) Zināšanas:
 
 • Iepazīst eneagrammas teorijas pamatus;
 • Zina trīs dažādas pieejas mērķu īstenošanā;
 • Zina veidus, kā pilnveidot mērķu īstenošanas stratēģiju;
 • Apzinās, kādus darbus un kam var deleģēt komandas darba ietvaros;
 • Zina, ko un kāpēc nevajag gaidīt no sevis, padotajiem vai kolēģiem.
   
2) Kompetence: izmantojot nodarbībā iegūtās zināšanas, dalībnieki spēj novērtēt dažādu cilvēku mērķu īstenošanas stratēģiju vērtību un zina, kā tās apvienot, lai iegūtu izcilu rezultātu komandas darbā, kā arī kādas tieši aktivitātes ir veicamas, lai uzlabotu personisko mērķu īstenošanas stratēģijas.  


 

APMĀCĪBU PROGRAMMĀ:
 
1. diena:

 

 • Deviņi dažādi veidi, kāpēc kaut ko darīt vai nedarīt – eneagrammas teorijas pamatu iepazīšana. 
 • Ko un kāpēc var un ko / kāpēc nevajag gaidīt no sevis, padotajiem un kolēģiem?

 
2. diena:
 
 • Trīs dažādas pieejas mērķu īstenošanā, balstītas sociālās adaptācijas stratēģijā.
 • Kā pilnveidot individuālo un komandas mērķu īstenošanas stratēģiju?
 • Kādus uzdevumus kam deliģēt komandas darba ietvaros?
 
 

 
Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis 20355559
E-pasts: [email protected]

Lai pieteiktos korporatīvajam semināram par efektīvu pārmaiņu vadību, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts