Profesionālās izaugsmes veicināšanas 3 mēnešu apmācību kurss ikvienam uzņēmumam vai iestādes darbiniekam, kurš vēlas pilnveidot zināšanas un celt savu kompetences līmeni:


BIZNESA KLASE

(sākums – 13. novembrī)

 
Kvalifikācijas celšana ir nozīmīga teju ikvienam darbiniekam un arīdzan darba devējiem, jo tikai jaunas zināšanas var palīdzēt profesionāli augt un attīstīties. Nepārtraukts darbs pie prasmēm un kompetencēm ir svarīgs ne tikai uzņēmumu vadītājiem, kas vēlas attīstīties straujāk, bet arī visiem tiem, kas plāno savu karjeru un ir gatavi uzņemties jaunus darba pienākumus, jo nenoliedzami, ka jaunas prasmes nemainīgi ir priekšrocība darba devēju acīs, atlasot darbiniekus. Līdz ar to ikviens, kurš vēlas iegūt jaunas zināšanas pārdošanā, mārketingā, reklāmā vai personāla atlasē, var pieteikties unikālai biznesa izglītības centra "Biznesa Akadēmija" 8 semināru apmācību programmai BIZNESA KLASE, kas sāksies jau 13. novembrī.

Pateicoties līdzfinansējumam, šobrīd ir pieejama īpaši demokrātiska cena 8 biznesa semināru apmācību ciklam, kas norisināsies līdz 2020. gada 11. decembrim (ieskaitot) un kura ietvaros būs iespēja uzzināt par efektīvu biznesa vadību, mārketinga stratēģiju garantētiem pārdošanas rezultātiem, kā cīnīties ar stresu un izdegšanu, efektīvu personāla atlasi, pareizu konfliktu risināšanu, izcilu klientu apkalpošanu, pareizas komunikācijas piemēriem u.c.

Biznesa apmācības vadīs tādas pazīstamas pasniedzējas kā uzņēmējdarbības, projektu vadības un grāmatvedības eksperte Sandra Zeltiņa, mārketinga un pārdošanas vadības speciāliste Iveta Liniņa, organizāciju psiholoģe un sabiedrisko attiecību eksperte Anita Rošāne.
 
 
E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 239 + PVN (standarta cena EUR 454 + PVN).

Piesakoties apmācībām "Biznesa Klase", organizācija katram semināram var deleģēt citu savu darbinieku.

Tā ir lieliska iespēja ietaupīt, jo ļauj katram uzņēmumam krietni samazināt izmaksas par darbinieku apmācību, kā arī sniedz iespēju paplašināt to darbinieku loku, kas līdz šim nav piedalījušies apmācību programmās.

Par dalību apmācībās, semināra noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Biznesa Akadēmijas" apliecība elektroniskā (PDF) formātā.
BIZNESA KLASES APMĀCĪBU PROGRAMMA (13. novembris – 11. decembris):


SEMINĀRS #1

Stresa vadīšanas treniņš–meistarklase: STRESS UN IZDEGŠANAS SINDROMS – KĀ AR TO CĪNĪTIES UN UZVARĒT? 

Seminārs palīdzēs izprast stresa cēloņus, izpausmes un sekas, noteikt individuālo stresa līmeņa diagnostiku, izprast sevi un iemācīties regulēt emocijas. Seminārā tiks stāstīts, kā veiksmīgi savienot darbu ar dzīves balansu un attīstību, kā arī tiks apgūti enerģijas uzkrāšanas paņēmieni veselīgākai un aktīvai dzīvei. Meistarklases ietvaros ikvienam būs iespēja uzzināt, kā cīnīties ar stresu un izdegšanas sindromu, kā arī gūt praktiskus padomus harmoniskai un mierīgai dzīvei.

Semināra norise – 13. novembrī. 
Plašāka informācija par semināra programmu:  registreties.lv/stress-un-izdegsana


SEMINĀRS #2

Intensīvais seminārs: EFEKTĪVA PERSONĀLA ATLASE – KĀ UZŅĒMUMAM ATRAST UN IZVĒLĒTIES SAVAI KOMANDAI LABĀKOS DARBINIEKUS. 

Kā atrast darbinieku, kurš ir ne tikai piemērots amatam, bet atbilst arī uzņēmuma vērtībām? Tas ir jautājums, kas nomoka ikvienu darba devēju. Semināra ietvaros ikvienam būs iespēja uzzināt visu aktuālāko par personāli atlasi, tās būtiskākajiem aspektiem, kā veidot atlases procesu un to vadīt, kā atlasīt pareizos kandidātus atbilstoši organizācijas vērtībām utt.

Semināra norise: 16. novembrī. 
Plašāka informācija par semināra programmu:  http://www.registreties.lv/personala-atlase

 

SEMINĀRS #3

Interaktīvais trīs dienu apmācību kurss: IZCILAS KLIENTU APKALPOŠANAS SKOLA. 

Apmācību mērķis ir pilnveidot uz klientu apkalpošanu orientētas komunikācijas prasmes, apzināt savas iemaņas un iegūt pārliecību par savām spējām. Semināra uzzināsiet gan par klientu apkalpošanu vispārīgi, gan par darbinieku tēla un motivācijas veidošanu un celšanu.

Semināru norise: 20. novembrī
Plašāka informācija par semināra programmu:  www.registreties.lv/izcilas-klientu-apkalposanas-skola SEMINĀRS #4

Komunikācijas prasmju meistarklase: KONFLIKTU RISINĀŠANA. SARUNU VEŠANAS PRASMES. 

Semināra apmeklētāji iegūs vērtīgu pieredzi, kas ļaus veiksmīgāk darboties gan profesionālajā jomā, gan privātajās attiecībās. Seminārā būs iespēja iepazīties ar konfliktu risināšanas stratēģijām, noteikt sev raksturīgo uzvedības veidu konfliktsituācijā. Apzināties veiksmīgas komunikācijas priekšnoteikumus, trenēt klausīšanās iemaņu utt.

Semināra norise – 24. novembrī. 
Plašāka informācija par semināra programmu:  registreties.lv/prasmes-parliecinatSEMINĀRS #5
 

Interaktīvais trīs dienu apmācību kurss: IZCILAS KLIENTU APKALPOŠANAS SKOLA. 

Semināra ietvaros ikvienam būs iespēja uzzināt par dažādām situācijām un problēmām, ar kurām nākas saskarties darbā ar klientiem,  tostarp, kā iemācīties nezaudēt klientu un ar savu piemēru iedvesmot arī citus uzņēmumus.

Semināra norise: 27. novembrī
Plašāka informācija par semināra programmu:  www.registreties.lv/izcilas-klientu-apkalposanas-skola 

SEMINĀRS #6

Projektu vadības meistarklase – VISS PAR EFEKTĪVU PROJEKTU VADĪBU NO A LĪDZ Z. FINANSĒJUMA PIESAISTE PROJEKTIEM. 

Semināra ietvaros tiks apskatīti visi svarīgākie jautājumi saistībā ar projekta izstrādi un vadību, tai skaitā skaidrota projekta būtība un saturs, mērķu izstrādes metodika, laika un kapacitātes mijiedarbība, tāpat tiks skatīti jautājumi par finanšu līdzekļiem un to, kā veidot projekta vadības grafiku un finanses.

Semināra norise – 1. decembrī
Plašāka informācija par semināra programmu: registreties.lv/projektu-vadibas-pamati

SEMINĀRS #7


Intensīvais biznesa apmācību seminārs: PRAKTISKĀ MĀRKETINGA STRATĒĢIJA GARANTĒTIEM PĀRDOŠANAS REZULTĀTIEM. 

Jaunu rīku ieviešana un prasmīga to izmantošana mārketingā ir palīdzējušas uzņēmumiem sevi prezentēt un efektīvi piesaistīt auditoriju. Seminārā tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem, kas skar komunikāciju ar klientu un jaunas pārdošanu iespējas radīšanu. Semināra ietvaros uzzināsiet visu par efektīvākiem mārketinga instrumentiem, mārketinga darbības pamatprincipiem, rezultatīviem pārdošanas risinājumiem, stratēģijām un to, kā nodibināt ilgtermiņa sadarbību ar klientiem. 

Semināra norise – 9. decembrī
Plašāka informācija par semināra programmu:  registreties.lv/praktiska-marketinga-strategija 


SEMINĀRS #8
 

Interaktīvais trīs dienu apmācību kurss: IZCILAS KLIENTU APKALPOŠANAS SKOLA. 

Seminārs palīdzēs uzzināt visu par lietišķo komunikāciju un biznesa etiķeti, tostarp par nevainojamu uzvedības stilu un uzņēmuma reprezentāciju. Papildus tiek apskatīti arī tādi jautājumi kā profesionālā izdegšana un individuālā pašrefleksija.

Semināra norise: 11. decembrī
Plašāka informācija par semināra programmu:  www.registreties.lv/izcilas-klientu-apkalposanas-skola 


 

Visi biznesa semināri un apmācību programmas ar līdzfinansējumu: http://registreties.lv/apmacibas
 


Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija"
Tālrunis: 20355559
E-pasts: info@seminari.lv

Lai pieteiktos profesionālās izaugsmes veicināšanas 3 mēnešu apmācību kursam BIZNESA KLASE, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu:

Vārds, uzvārds
Uzņēmums
Tālrunis
E-pasts